Ahojky,
vítejte na blogu o twilight sáze,
které je tento blog věnován
blog vede slovenka Nikka a češka Helouš
takže je to taková mezinárodní spolupráce
a vy můžete
vidět jestli je to společné úsilí dobré nebo ne
♥ Chceš být naše SB???♦ Reklamky sem!!

Alice Cullen ( životopis)

31. května 2009 v 10:50 | Nikki (SK), Helouš (ČR) |  ♣Alice Cullen
ŽIVOTOPIS ALICE VE DVOU JAZYCÍCH

SLOVENSKÁ ČÁST ŽIVOTOPISU:

Celé meno: Mary Alice Brandon Cullen
Stav: upír
Dátum narodenia: 1901 (?)
Dátum premeny na upíra: Niekedy v 20. rokoch 20. storočia - mala 19
Pôvodne pochádza z: Biloxi, Mississippi
Farba očí: Ako upír zlato/čierna
Výška: 147,5 cm

Fyzický popis: podobná elfovi, veľmi chudá, jemné rysy, krátke vlasy rozježené všetkými smermi.
Výnimočné nadanie: Môže vidieť do budúcnosti.
Povolanie: V súčastnosti je zapísaná na Strednú školu vo Forkse.
Rodinný príslušníci: Je vydatá za Jaspera - adoptívny člen Cullenovcov.
Príčina zmeny: Pracovník v ústave pre duševne chorých - meno neznáme.
Záľuby: Miluje nakupovanie.

Osobná história: Alice bola zavretá v ústave pre duševne chorých kvoli svojej schopnosti vidieť vízie s budúcnosti. Stala sa chránenkinou upíra, ktorý tam pracoval, James, upír lovec, sa chopil výzvy ju jednoducho uloviť, pretože ju chcel iný upír. Hneď ako mu bolo jasné, že po nej James ide, on, ten upír čo pracoval v blázinci, oslobodil Alice a premenil ju ešte predtým ako ju mohol James zabiť. James namiesto nej zabil toho druhého upíra. Alice namala žiadne spomienky na tieto udalosti a odišla, aby našla svoju vlastnp cestu.

V niektorých víziach zbadal Jaspera. Pátrla po niekom a Alice mu poskytla to, čo hľadal. Jeden druhého našli v roku 1948 a v roku 1950 našli Carlisla pomocou jej vízii. Od vtedy sa stali šlenmi rodiny.

Alice a Jasper sa úradne vzali, ale na rozdiel od Rosalie a Emmetta len jeden krát.

Alice s Bellou sa stali dobrými priateľkami prostredníctvom Edwarda. V roku 2006, keď Cullenovci opustili Forks, je to Alice, kto sa prvý vrátil informovať Bellu. Alice tiež ide s Bellou do Talianska zachrániť EDwardovi život.

Moje skutočné meno je Mary Alice Brandon. Narodila som sav štáte Mississippi niekedy okolo roku 1901. Kvôli mojim víziám som sa dostala do ústavu a tam sa o mňa začal upír, ktorý tam pracoval. Lovec, upír James, sa ma rozhodol zabiť len preto, že ma mal ten neznámy upír z ústavu rád. Skôr ako sa však ku mne mohol James dostať, upír ma niekedy okolo roku 1920 preměnil - a tak som stratila pre Jamesa všetkú príťažlivosť. James ale aj napriek tomu zabil môjho záchrancu, takže keď som sa prebudila, nič som si nepamätala nebol tam ani nikto, kto by mi to pripomenul. Moje vízie dosť vzrástli, časom mi ukázali Jaspera aby som ho našla. Zostali sme spolu a po dvoch rokoch, s pomocou mojich vízií sme našli Carlislea s rodinou a zostali sme s nimi.
Rada nakupujem.

ČESKÁ ČÁST ŽIVOTOPISU:

celé jméno: Mary Alice Brandon Cullen
přezdívka: Alice
Původně pochází z: Biloxi, Mississppi
Datum narození: někdy kolem roku 1901
Přeměna na upíra: někdy v 2O. letech 20 století
věk: navždy jí je 19 let
Výška: 147, 5 cm
Barva vlasů: černá
Barva očí: zlatá/černá
Její popis: podobná elfovi, velmi hubená, jemné rysy, krátce střižené vlasy rozježené všemi směry. Mramorová, studená kůže.
její stav: upírka
Co dělá: studuje Střední školu ve Forks
její nadaní: Může vidět budoucnost
Její láska: Jasper Hale
Sourozenci: sestra Cynthia a jediná neteř(za jejího lidského života), nevlastní sourozenci - Rosalie Hale, Emmett a Edward Cullenovi.
Rodina: manžel Jasper Hale - adoptivní člen rodiny Cullenů. Otec - Carlisle Cullen (nevlastní), matka - Esme Cullen (nevlastní)
Příčina přeměny: Upír pracující v ústavu
Koníčky: nakupování, vidění z budoucnosti a hlavně Jasper
Auto: žluté porsche turbo 911

Osobní historie: Alice byla držena v ústavu pro duševně choré kvůli své schopnosti vidět vize z budoucnosti. Stala se chráněnkou straršího upíra, který pracoval v budově. James- upír lovec, se chopil výzvy ji jednoduše ulovit, protože ji chtěl jiný upír a protože mu nesmírně voněla. Jakmile upírovi pracujícímu v blázinci bylo jasné, že po ni James jde, osvobodil Alici a přeměnil ji předtím, než ji James mohl zabít. James namísto toho zabil jejího zachránce. Alice neměla žádné vzpomínky na tyto události a odešla, aby našla svou vlastní cestu. A také si vypracovala jakési vlastní svědomí a proto nikdy nelovila lidi.

V některé ze svých vizí spatřila Jaspera. Začla tedy po něm pátrat. On sám pátral po někom a Alice mu poskytla pomoc. Jeden druhého našli někdy v roce 1948 a začly si dělat společnost a roku 1950 Alice našla Carlislea pomocí svého nadání. Od té doby se stali členy rodiny Cullenových.

Alice a Jasper se úředně vzali, ale na rozdíl od Rosalie a Emmetta, jen jednou.

Alice s Bellou Swanovou se stali dobrými přítelkyněmi prostřednictvím Bellina přátelství s Edwardem (Aliciným nevlastním bratrem). V roce 2006, když Cullenovi opustili Forks, je to Alice, kdo se první vrátil z obavy že se Bella chystá zpáchata sebevraždu a tak jí v tom jede zabránit pokud to bude možné, ale najde ji v pořádku . To už si však Edward jede pro smrt díky Rosalie, která mu řekne o Aliciině vidějí a Bellině údajné smrti. Alice také jede s Bellou do Itálie zachránit Edwardův život.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která knižka ze twilight ságy sa vám nejvíce líbí

Stmívání 17.8% (8)
Nový měsíc 6.7% (3)
Zatmění 26.7% (12)
Rozbřesk 8.9% (4)
Nečetl sem je 4.4% (2)
všetky sú super 35.6% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama