Ahojky,
vítejte na blogu o twilight sáze,
které je tento blog věnován
blog vede slovenka Nikka a češka Helouš
takže je to taková mezinárodní spolupráce
a vy můžete
vidět jestli je to společné úsilí dobré nebo ne
♥ Chceš být naše SB???♦ Reklamky sem!!

Eclipse info

29. května 2009 v 10:22 | Nikki (SK) a Helouš (ČR) |  ♣Eclipse
Ahoj,
rozhodly jsme se, že vám sem dáme
info i knize Eclipse
v konkrétním jazyce
tedy ve slovenštině a češtině


Tretia kniha po Anglicky Elipse (sl. Zatmenie)


Na Slovensky sa dá kúpiť: 31.03.2009 (na ten den sa tesim a sporiim)
tretia kniha je písaná z Bellinej perspektívy, avšak epilóg je písaný z perspektívy Jacoba Blacka
Nieco o nej: Bella by mala byť najšťastnejšia na svete: Znovu je so svojou láskou a okrem toho má aj sľub, že sa stane upírkou, aby s Edwardom mohla stráviť zvyšok večnosti. K absolútnemu šťastiu jej však chýba jedna vec: Jacob Black. Jej najlepší priateľ a zároveň vlkolak, sa jej vyhýba. Jacob prežíva pocit zrady, ale problém je zakorenený ešte hlbšie: Upíri a vlkolaci sú nepriatelia na život a na smrť. A tak je Bella v ťažkej situácii - nemôže mať oboch, nechce stratiť ani jedného. Celá záležitosť sa nezaobíde bez konfliktov medzi Edwardom a Jacobom, hlavne keď sa zaľúbený Jacob rozhodne konať a získať si Bellinu náklonnosť, kým nebude neskoro a nestane sa z nej to, čo on sám najviac nenávidí: Upírka. Ona by celú záležitosť rada urýchlila, ale Edward má podmienku - aby ju premenil, Bella sa zaňho najprv musí vydať. Kým prechádza tento trojuholníkový vzťah jednou skúškou za druhou, v Seattli pomaly povstáva armáda novonarodených upírov a necháva za sebou spúšť. V tom však začína byť jasné, že mieria do Forksu, za účelom pomsty...


ECLIPSE (Zatmění)


NA OBÁLCE:
Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?VÝZNAM OBÁLKY:
Obálka symbolizuje Bellinu snahu odtrhnout se od svého života, což nakonec není tak snadné. Ona si myslí, že to bude jednoduché, ale není.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která knižka ze twilight ságy sa vám nejvíce líbí

Stmívání 17.8% (8)
Nový měsíc 6.7% (3)
Zatmění 26.7% (12)
Rozbřesk 8.9% (4)
Nečetl sem je 4.4% (2)
všetky sú super 35.6% (16)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama